Kariera

ZAPRASZAMY
KARIERA
DOŁĄCZ DO NAS

Polityką naszej firmy jest ciągły, dynamiczny i systematyczny rozwój, a motorem napędowym zawsze byli, są i będą pracujący w niej ludzie. Stawiamy na samodyscyplinę, zaangażowanie, operatywność i własną inicjatywę. Cenimy ludzi z charakterem, umiejących konsekwentnie realizować postawione zadania i cele. Młodość nie jest priorytetem, staramy się ten walor połączyć z doświadczeniem.

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI KREDYTOWEJPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację i wprowadzanie danych do wniosków kredytowych, współpracę z Klientami zewnętrznymi (sklepy, firmy), obsługę bieżącej korespondencji biura.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie
• Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office, Word, Excell)
• Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze.
• Dokładność i systematyczność
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
• Dobra organizacja pracy (praca na zmiany)
• Zaangażowanie
• Konsekwencja i skuteczność w działaniu

Jeśli interesuje Cię stały rozwój, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, praca w zgranym zespole - dołącz do Nas!

Zadania:

• nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze sklepami i firmami różnych branż na terenie woj. dolnośląskiego, lubuskiego lub opolskiego
• dbałość o jakość i wynik sprzedaży kredytu ratalnego (regularny kontakt ze sklepami i firmami, oferującymi sprzedaż za kredyt ratalny, pomoc i doradztwo kredytowe)
• dbałość o dobry wizerunek ugruntowanej na rynku marki brokera kredytowego

Poszukujemy osoby, która:
• posiada doświadczenie w sprzedaży, ułatwieniem będzie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w dowolnej branży
• lubi kontakt z klientem zarówno osobisty, jak i telefoniczny
• umie słuchać, przekonywać i aktywizować pozyskanych współpracowników
• jest skoncentrowana na wynikach swojej pracy
• w systematyczny, zorganizowany i samodzielny sposób organizuje swoją pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
• lubi pracę mobilną
• posiada czynne prawo jazdy

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznej firmie brokera kredytowego o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku kredytowym
• aktywne wsparcie biura i call center
• niezbędne narzędzia do pracy

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

58-300 Wałbrzych,
ul. Dmowskiego 22 lok. nr 11

skr. pocztowa nr 244

tel./fax.: +48 74 842 96 12
mobile: +48 660 510 015

e-mail: biuro@janmarfinanse.pl

WYŚLIJ CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JANMAR Finanse z siedzibą przy ul. Dmowskiego 22 w Wałbrzychu moich danych osobowych w zakresie objętym niniejszym formularzem. Zapoznałem się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

    POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ +48 74 842 96 12 | +48 660 510 015